O NAS

Witamy na naszej stronie!
Jesteśmy doświadczonym zespołem filmowców, zajmujących się produkcją wideoreportaży.
Naszą ofertę kierujemy głównie do przyszłych Młodych Par, które chcą aby kamerzysta, pracujący na ich ślubie i weselu, zgromadził taki materiał wideo, z którego zrobi wyjątkowy film ślubny.Wideofilmowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Wieloletnie doświadczenie (filmujemy od 2006r.) pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zarówno w dziedzinie filmowania, jak i edycji wideo. Precyzyjne ujęcia oraz drobiazgowy montaż dają nam możliwość osiągnięcia niepowtarzalnych efektów. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, słuchamy ich sugestii, podpowiadamy, film tworzymy z klientem, co jest ważne szczególnie przy realizacji zdjęć plenerowych i reżyserowanych. Ciągle podnosimy nasze umiejętności zarówno w dziedzinie filmowania jak też edycji wideo. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzisiaj mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny Film Ślubny w filmowej jakości obrazu i dźwięku z zapisem o rozdzielczości 4K (UHD).
Pracujemy głównie w województwie mazowieckim, jak również na ternie całego kraju. Najczęściej obsługujemy takie miasta jak Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Radzymin, Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Otwock.
Jeśli zdecydują się Państwo zaangażować nas, zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby stworzyć dla Państwa niepowtarzalną pamiątkę wideo.

Zapraszamy,

Paweł Madziar,

Robert Madziar.